Tianjin Exxon ventil Co., Ltd sa zameriava na návrh, vývoj, výroba a marketing rad ventil produkty, ktoré sa používajú hlavne v priemyselných odvetviach odpadových vôd, elektrickej energie, Upstream oleja & plynu, ropné rafinérie, chemické & petrochemický, a papier & buničiny. Ponúkame vám niekoľko štýlov kaučuku lemované sústredné motýľ ventily, pružné sedí Gate ventilov a mäkké sediaci Dual tanier skontrolovať ventily pre splnenie vašich požiadaviek. Chceli by sme vám pomôže vybrať správny ventil štýl podľa podmienok proces a systém potrebuje ventilov.
Naša firma má registrované fondu 10.000.000 RMB a drží komplexné computer aided design systémy a sofistikované počítačové číselne zariadení výroba, spracovanie a testovanie. Sme sú striktne podľa medzinárodného systému kvality štandard ISO 9001 pre výrobu. Naše výrobky prešiel testami systému kontroly kvality CE.
Špecializujeme sa na mäkké zapečatených motýľ a gate ventily oblátky typu, príruba typ a typ groove, ktoré sú široko používané v ropných, chemických, zemného plynu, potravín, vody a iných priemyselných odvetviach.
Ventily EXXON sú vysoko cenené doma i v zahraničí. Aj keď existuje tvrdá konkurencia na trhu dnes, EXXON získa trvalý a efektívny rozvoj súc vedené naše spravovať zásadou, ktorá sa riadi science & technology, zaručená kvalita, úprimnosť a cieľ na vynikajúce služby...
Pretrvávajú v snahe o dokonalosť, sa snažiť budovať značku EXXON. Sa veľké úsilie na dosiahnutie spoločnej pokroku a rozvoja so všetkými z vás a vytvorenie lepšej budúcnosti.